Dátum: 2015.03.12

Feladó: Nagyl

Tárgy: Re:Re:Re:mecss

En itt nem a szurkolok hibaztatasara helyeztem a hangsúlyt, en csak annyit emeltem ki, hogy sokkal jobban a csapat melle kellene alnia a szerencsi "szurkoloknak"! Igen az oszi szezonhoz kepest eg es fold a teljesitmenyunk, de ez nem a jatekos allomanyra fognam, minden eggyes csapatnak vannak rossz napjai meg a lehjobbaknak is es ezt nem magunkra ertettem, mi egy egyszeru kis csapat vagyunk nagyon minimalis tamogatassal sajnos es itt nem arra gondolok mielott felreertes esne hogy keves penz kapnak a jatekosok mert itt a varosba mar sokmindenkitol hallotam olyan osszegeket, hogy a hajam az egnek allt! Mi itt mind egytol eggyik azert focizunk merrt szeretunk egy arva fillert nem kapunk es nemis erdekel minket! Hanem itt arra gondolok hogy merkozes utan nagyon ritka az hogy kapunk egy uditot vagy akarmit is hacsak nem egy jo ember hoz nekunk! Az edzesekrol annyit, hogy halistennek mindenkinek munkahelye van a csapatban es ilyen idoszakban nagyon nehez edzest tartani 16 ora korul mert meg mindenki dolgozik, ahoz hogy kesobb tartsuk az edzest, hogy legyunk is nincs egy kivilagitott palyank mint pl Abaujszanto, ok este tartjak az edzest amikor vannak legalabb vagy 10 en! Biztos vagyok benne, hogy ossze fogjuk szedni magunkat, dehat az eredmeny kenyszer is ranyomja a belyeget a csapat teljesitmenyere! A nezokre visszaterve vannak igenis olyanok akik csak azert jarnak le hogy szidjanak minket ha nyerunk csend van lehet hogy ön (te) nem az a tipus vagy de ezzel is nehez eggyutt elni!

Új hozzászólás hozzáadása