Arany Fácán M. II. KELET férfi felnőtt bajnoki

2014/2015 tavaszi sorsolása

16. forduló

 

 

 

 

dátum

nap

idő

hazai csapat

vendégcsapat

2015.02.28.

Szombat

14:30

Bodroghalom

- Hollóháza

2015.02.28.

Szombat

14:30

Tiszakarád

- Gönc

2015.02.28.

Szombat

14:30

Abaújszántó

- Bodrogkisfalud

2015.02.28.

Szombat

14:30

Boldogkőváralja

- Kenézlő

2015.03.01.

Vasárnap

14:30

Tokaj

- Mezőzombor

2015.03.01.

Vasárnap

14:30

Garadna

- Szerencs

2015.03.01.

Vasárnap

14:30

Hidasnémeti

- Pácin

2015.02.28.

Szombat

 

POSA FC Pálháza

- szabadnapos

         

17. forduló

 

 

 

 

2015.03.07.

Szombat

14:30

Szerencs

- Hidasnémeti

2015.03.07.

Szombat

14:30

Mezőzombor

- Abaújszántó

2015.03.07.

Szombat

14:30

Bodroghalom

- Tiszakarád

2015.03.07.

Szombat

14:30

Kenézlő

- Hollóháza

2015.03.08.

Vasárnap

14:30

Pácin

- Boldogkőváralja

2015.03.08.

Vasárnap

14:30

Bodrogkisfalud

- Garadna

2015.03.08.

Vasárnap

14:30

Gönc

- POSA FC Pálháza

2015.03.07.

Szombat

 

szabadnapos

- Tokaj

         

18. forduló

 

 

 

 

2015.03.14.

Szombat

14:30

POSA FC Pálháza

- Bodroghalom

2015.03.14.

Szombat

14:30

Tokaj

- Gönc

2015.03.14.

Szombat

14:30

Garadna

- Mezőzombor

2015.03.14.

Szombat

14:30

Hidasnémeti

- Bodrogkisfalud

2015.03.14.

Szombat

14:30

Boldogkőváralja

- Szerencs

2015.03.14.

Szombat

14:30

Kenézlő

- Pácin

2015.03.14.

Szombat

14:30

Tiszakarád

- Hollóháza

2015.03.14.

Szombat

 

Abaújszántó

- szabadnapos

         

19. forduló

 

 

 

 

2015.03.21.

Szombat

15:00

Szerencs

- Kenézlő

2015.03.21.

Szombat

15:00

Mezőzombor

- Hidasnémeti

2015.03.21.

Szombat

15:00

Bodroghalom

- Tokaj

2015.03.21.

Szombat

15:00

Tiszakarád

- POSA FC Pálháza

2015.03.22.

Vasárnap

15:00

Hollóháza

- Pácin

2015.03.22.

Vasárnap

15:00

Bodrogkisfalud

- Boldogkőváralja

2015.03.22.

Vasárnap

15:00

Gönc

- Abaújszántó

2015.03.21.

Szombat

 

szabadnapos

- Garadna

         

20. forduló

 

 

 

 

2015.03.28.

Szombat

15:00

Abaújszántó

- Bodroghalom

2015.03.28.

Szombat

15:00

Boldogkőváralja

- Mezőzombor

2015.03.28.

Szombat

15:00

Kenézlő

- Bodrogkisfalud

2015.03.28.

Szombat

15:00

POSA FC Pálháza

- Hollóháza

2015.03.29.

Vasárnap

16:00

Garadna

- Gönc

2015.03.29.

Vasárnap

16:00

Pácin

- Szerencs

2015.03.29.

Vasárnap

16:00

Tokaj

- Tiszakarád

2015.03.29.

Vasárnap

 

Hidasnémeti

- szabadnapos

         

21. forduló

 

 

 

 

2015.04.04.

Szombat

16:30

Mezőzombor

- Kenézlő

2015.04.04.

Szombat

16:30

Bodroghalom

- Garadna

2015.04.04.

Szombat

16:30

Tiszakarád

- Abaújszántó

2015.04.04.

Szombat

16:30

POSA FC Pálháza

- Tokaj

2015.04.05.

Vasárnap

16:30

Hollóháza

- Szerencs

2015.04.05.

Vasárnap

16:30

Bodrogkisfalud

- Pácin

2015.04.05.

Vasárnap

16:30

Gönc

- Hidasnémeti

2015.04.04.

Szombat

 

szabadnapos

- Boldogkőváralja

 

 

 

 

 

22. forduló

 

 

 

 

2015.04.11.

Szombat

16:30

Boldogkőváralja

- Gönc

2015.04.12

Vasárnap

14:30

Gönc

- Boldogkőváralja

2015.04.11.

Szombat

16:30

Szerencs

- Bodrogkisfalud

2015.04.11.

Szombat

16:30

Abaújszántó

- POSA FC Pálháza

2015.04.12.

Vasárnap

16:30

Hidasnémeti

- Bodroghalom

2015.04.12.

Vasárnap

16:30

Pácin

- Mezőzombor

2015.04.12.

Vasárnap

16:30

Garadna

- Tiszakarád

2015.04.12.

Vasárnap

16:30

Tokaj

- Hollóháza

2015.04.11.

Szombat

 

szabadnapos

- Kenézlő

 

 

 

 

 

23. forduló

 

 

 

 

2015.04.18.

Szombat

17:00

Mezőzombor

- Szerencs

2015.04.18.

Szombat

17:00

Bodroghalom

- Boldogkőváralja

2015.04.18.

Szombat

17:00

Tiszakarád

- Hidasnémeti

2015.04.18.

Szombat

17:00

POSA FC Pálháza

- Garadna

2015.04.19.

Vasárnap

17:00

Hollóháza

- Bodrogkisfalud

2015.04.19.

Vasárnap

17:00

Gönc

- Kenézlő

2015.04.19.

Vasárnap

17:00

Tokaj

- Abaújszántó

2015.04.18.

Szombat

 

szabadnapos

- Pácin

 

 

 

 

 

24. forduló

 

 

 

 

2015.04.25.

Szombat

17:00

Kenézlő

- Bodroghalom

2015.04.25.

Szombat

17:00

Boldogkőváralja

- Tiszakarád

2015.04.25.

Szombat

17:00

Abaújszántó

- Hollóháza

2015.04.26.

Vasárnap

17:00

Pácin

- Gönc

2015.04.26.

Vasárnap

17:00

Bodrogkisfalud

- Mezőzombor

2015.04.25.

Szombat

15:00

Mezőzombor

- Bodrogkisfalud

2015.04.26.

Vasárnap

17:00

Garadna

- Tokaj

2015.04.26.

Vasárnap

17:00

Hidasnémeti

- POSA FC Pálháza

2015.04.25.

Szombat

 

Szerencs

- szabadnapos

 

 

 

 

 

25. forduló

 

 

 

 

2015.05.02.

Szombat

17:00

Bodroghalom

- Pácin

2015.05.02.

Szombat

17:00

Tiszakarád

- Kenézlő

2015.05.02.

Szombat

17:00

POSA FC Pálháza

- Boldogkőváralja

2015.05.02.

Szombat

17:00

Abaújszántó

- Garadna

2015.05.02.

Szombat

15:00

Mezőzombor

- Hollóháza

2015.05.03.

Vasárnap

17:00

Hollóháza

- Mezőzombor

2015.05.03.

Vasárnap

17:00

Gönc

- Szerencs

2015.05.03.

Vasárnap

17:00

Tokaj

- Hidasnémeti

2015.05.02.

Szombat

 

szabadnapos

- Bodrogkisfalud

 

 

 

 

 

26. forduló

 

 

 

 

2015.05.09.

Szombat

17:00

Szerencs

- Bodroghalom

2015.05.09.

Szombat

17:00

Boldogkőváralja

- Tokaj

2015.05.09.

Szombat

17:00

Kenézlő

- POSA FC Pálháza

2015.05.10.

Vasárnap

17:00

Bodrogkisfalud

- Gönc

2015.05.10.

Vasárnap

17:00

Hidasnémeti

- Abaújszántó

2015.05.10.

Vasárnap

17:00

Pácin

- Tiszakarád

2015.05.10.

Vasárnap

17:00

Garadna

- Hollóháza

2015.05.09.

Szombat

 

Mezőzombor

- szabadnapos

 

 

 

 

 

27. forduló

 

 

 

 

2015.05.16.

Szombat

17:00

Bodroghalom

- Bodrogkisfalud

2015.05.16.

Szombat

17:00

POSA FC Pálháza

- Pácin

2015.05.16.

Szombat

17:00

Abaújszántó

- Boldogkőváralja

2015.05.17.

Vasárnap

17:00

Tiszakarád

- Szerencs

2015.05.17.

Vasárnap

17:00

Gönc

- Mezőzombor

2015.05.17.

Vasárnap

17:00

Tokaj

- Kenézlő

2015.05.17.

Vasárnap

17:00

Garadna

- Hidasnémeti

2015.05.17.

Vasárnap

 

Hollóháza

- szabadnapos

 

 

 

 

 

28. forduló

 

 

 

 

2015.05.23.

Szombat

17:00

Mezőzombor

- Bodroghalom

2015.05.23.

Szombat

17:00

Boldogkőváralja

- Garadna

2015.05.23.

Szombat

17:00

Kenézlő

- Abaújszántó

2015.05.23.

Szombat

17:00

Szerencs

- POSA FC Pálháza

2015.05.24.

Vasárnap

17:00

Bodrogkisfalud

- Tiszakarád

2015.05.24.

Vasárnap

17:00

Pácin

- Tokaj

2015.05.24.

Vasárnap

17:00

Hidasnémeti

- Hollóháza

2015.05.23.

Szombat

 

szabadnapos

- Gönc

 

 

 

 

 

29. forduló

 

 

 

 

2015.05.30.

Szombat

17:00

Tiszakarád

- Mezőzombor

2015.05.30.

Szombat

17:00

POSA FC Pálháza

- Bodrogkisfalud

2015.05.30.

Szombat

17:00

Abaújszántó

- Pácin

2015.05.31.

Vasárnap

17:00

Hollóháza

- Gönc

2015.05.31.

Vasárnap

17:00

Tokaj

- Szerencs

2015.05.31.

Vasárnap

17:00

Garadna

- Kenézlő

2015.05.31.

Vasárnap

17:00

Hidasnémeti

- Boldogkőváralja

2015.05.30.

Szombat

 

Bodroghalom

- szabadnapos

 

 

 

 

 

30. forduló

 

 

 

 

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Gönc

- Bodroghalom

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Kenézlő

- Hidasnémeti

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Pácin

- Garadna

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Szerencs

- Abaújszántó

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Bodrogkisfalud

- Tokaj

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Mezőzombor

- POSA FC Pálháza

2015.06.07.

Vasárnap

17:00

Boldogkőváralja

- Hollóháza

2015.06.07.

Vasárnap

 

szabadnapos

- Tiszakarád

 

Megjegyzés:

- a Hidasnémeti – további értesítésig - hazai találkozóit Göncön rendezi meg.

- az U-19 csapatok előmérkőzést játszanak a felnőtt találkozó előtt (2) kettő) órával korábbi kezdési időpontban, kivételek a piros színnel kiemelt U-19 találkozók, ahol őszi el nem utazás miatt tavasszal is utaznia kell a vétkes csapatoknak.